Small Gift

zł12.00
Size:    
Get to know the costs
The ordered goods are shipped within 4 working days (does not apply to pre-order products). Due to the change of warehouse location there will be a breakin shipping orders from 25.02.2021 to 02.03.2021.

Available delivery options
- Courier

You can read more about delivery here

You have 14 days to return product.

You can read more about exchange and return here
Thanks to our own workshop we are able to tailor our clothes to your needs. If you need any individual changes just contact us: shop@elementywear.com

Need help?
Contact us: +48 535 185 189
or shop@elementywear.com

Product costs

Total price : zł12.00

What makes up the price:

Delivery & Returns
Thanks to our own workshop we are able to tailor our clothes to your needs. If you need any individual changes just contact us:  shop@elementywear.com

Need help?
Contact us: +48 535 185 189
or shop@elementywear.com

About the product

Opakowanie na prezent w najmniejszym z dostępnych rozmiarów. Zmieścisz w nim mniejsze produkty z naszej kolekcji takie jak: czapki, szaliki, t-shirty, scrunchies i inne drobiazgi. Zamawiając opakowanie otrzymasz: elegancką, sztywną torbę w delikatnym kolorze, szeroką, kontrastującą wstążkę, wewnątrz unikalną bibułę, kartę z życzeniami, ozdobne naklejki a wszystko muśnięte naszym autorskim zapachem. Ceny na metkach zaklejamy kryjącą taśmą. Dodatkowo paragon i formularz do zwrotu zamykamy w elegancką kopertę, która jest umieszczona w pudełku zewnętrznym, poza prezentem.

Możesz też zamówić samo opakowanie.

Uwaga! Gdy zamawiasz opakowanie i ubrania w jednym zamówieniu to wszystkie ubrania będą zapakowane w to opakowanie. Nie ma możliwości wybiórczego pakowania na prezent.

Wymiary: 24 x 9 x 36 cm

Produkt nie podlega zwrotowi.

Jeśli zamówisz zbyt małe opakowanie do wybranych produktów, opakowanie na prezent wyślemy osobno. Zwróć uwagę na wymiary produktu.